Φιέστα ανόδου πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Στάδιο Καισαριανής «Μιχάλης Κρητικόπουλος» από την ομάδα του Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ που αναδείχθηκε πρωταθλήτρια και από του χρόνου θα αγωνίζεται στην Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡIΑ ΕΠΣΑ.

Στον αγώνα παρευρέθηκε ο Δήμαρχος Καισαριανής Χρήστος Βοσκόπουλος ο αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος, Ποιότητας ζωής και Αθλητισμού Γιάννης Τσιροζίδης, ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Αντωνόπουλος Δημήτριος και πλήθος κόσμου.

Ο Δήμαρχος και ο Αντιδήμαρχος απένειμαν τα μετάλλια στους αθλητές, προπονητές και τη διοίκηση της ομάδας.

Από την πλευρά του ο Γ.Σ Καισαριανής απένειμε αναμνηστική πλακέτα στον Χρήστο Βοσκόπουλο για τη συνδρομή του Δήμου στην προσπάθεια του σωματείου και κατ΄ επέκταση σε όλα τα σωματεία της πόλης.

Πολλά συγχαρητήρια στον Γ.Σ Καισαριανής. Ο αθλητισμός στην πόλη μας έχει ανάγκη τέτοιες διακρίσεις.